piątek, 26 lipca 2013

Testowanie czas zacząć

Jakiś czas temu zauważyłam, że mój podkładowy ulubieniec (czyli Estee Lauder wymieszany z jasną Illamasqu'ą) przestał mnie zadowalać. Estee jest wciąż cudowny, ale jakoś tak nie wiadomo, dlaczego zaczął przejmować cechy Illamasqu'i (która swoją drogą jest bardzo kiepskim podkładem sama w sobie) i zaczął przyjmować dziwną konsystencję. Czasami też ta mieszanka lubi tworzyć na twarzy trochę tapetowaty wygląd. Niestety nie mogę używać samego Estee w odcieniu 1n1, gdyż mimo słoneczka i lata jest dla mnie wciąż za ciemny... Może używanie go samodzielnie coś by poprawiło, ale cóż.... Postanowiłam więc wznowić poszukiwania podkładu idealnego (albo chociaż zbliżonego do ideału).
Na razie są to tylko próbki, ale dość spore, także myślę, że po zużyciu będę w stanie wyciągnąć jakieś sensowne wnioski. Celowałam tylko w wysoką półkę, gdyż moje poprzednie poszukiwania wśród nisko i średniopółkowych podkładów zakończyły się fiaskiem (recenzję wszystkich wypróbowanych przeze mnie podkładów można znaleźć tu: klik) A więc tym razem mój wybór padł na:
Od lewej:
Dior, Diorskin Forever 010
Dior, Diorskin Nude 010
Lancome Teint Idole Ultra 24h 010
Jak widzicie wszystkie jaśniutkie:) Wiem, że ostatnio kupiłam podkład w kompakcie Diora, ale jakoś tak mnie naszło, żeby mieć też jakiś fajny fluid, skoro Estee nie do końca działa, jak chcę (a że jestem kosmetykoholiczką bez szans na wyleczenie nie przeszkadza mi, gdybym nawet miała 10 różnych podkładów). Także testowanie uważam za rozpoczęte i za jakiś czas napiszę o nich wszystkich recenzje.

A co Wy możecie mi polecić z naprawdę jasnych podkładów?

4 komentarze:

 1. Z tego co pamiętam Guerlain ma spory wybór jasnych podkładów. I jakościowo są one naprawdę bardzo dobre! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :* jutro podejdę do Debenhamsa (znowu) i obczaję je sobie:)

   Usuń
 2. u Rimmela znajdziesz cos jasnego, Benefit, Smashbox.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rimmel miałam bodajże odcień 010, jest dla mnie za różowy (jestem bardziej neutralna - nie różowa i nie żółta, aczkolwiek bardzo jasna), Benefit miałam najjaśniejszy - jest za ciemny i zbyt żółty, jedynie Smashbox:) dziękuję:*

   Usuń